Podejmij kontakt

Odpowiemy w 24h
  O nas

  Michał Wiśniewski

  Mam na imię Michał. W 2008-2009 roku porzuciłem pracę w Banku i Domu Tradingowym, w okolicznościach nagonki za pieniędzmi, pogoni za ‘materialnym szczęściem’, która to pogoń doprowadziła mnie do utraty Zdrowia (nie mogłem chodzić i funkcjonować przez kilka dobrych miesięcy i 2 lata samodzielnie się rehabilitowałem). Wtedy rozpoczęło się moje drugie Życie, prawdziwa przygoda. Miałem chwilę czasu żeby przemyśleć Co Naprawdę Jest Ważne w Życiu, Otworzyłem Oczy.

   

  Dokonałem Przebudzenia i zapragnąłem być naprawdę Szczęśliwy. Od tego czasu kilka godzin dziennie spędzam na pracy online, drugą połowę dnia spędzam na podróżach wewnątrz i na zewnątrz, na Rozwoju oraz Praktykach zapożyczonych od Oświeconych.

  Mateusz Kotwica

  ” Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Podróżuj, śnij, odkrywaj „ ~ Mark Twain
  Tworzenie stron, sklepów i marketing to moja główna ścieżka rozwoju, ale największą inspiracją jest efekt. Generuje sprzedaży w różnych branżach za pomocą dobrej strony, sklepu, LP w połączeniu z nowoczesnymi systamami marketingowymi.
  Prowadzę szkolenia dla firm i uniwersytetów w Polsce z zakresu automatyzacji sprzedaży systemów e-mail, sms marketingu oraz budowy stron i sklepów.
  Od kilku lat jestem związany z projektami Finansowymi, Medycznymi oraz Nowymi Technologiami.
  Specjalizacja Główna: Tworzenie Stron www, Sklepów, Budowanie tuneli sprzedażowych i generowanie sprzedaży. Tworzenie reklam. Koordynowanie pracy zespołu.
  Obecnie w Polsce prowadzimy kampanię marketingową w branży: Ubezpieczeniowej, Szkoleniowej, Prawnej, Technologicznej, Rozwoju Osobistego, Finansowej.
  Współpracuję jako Agencja z Prawnikami, którzy specjalizują się w RODO, Ochronie Danych Osobowych.

  Artur Janas

  “Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku – tylko Ty wiesz, że to robisz” ~ Artur Janas

  Właściciel i założyciel Agencji Reklamowej AP
  Od 2015 roku zajmuje się profesjonalna obsługa mediów społecznościowych.
  Jest wykładowcą na Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.
  #Ekspert w pozyskiwaniu klientów, Social media marketingu, grafice, reklamie i skutecznych rozwiązaniach marketingowych.
  Opracował autorski program nauczania zasad marketingu w Mediach Społecznościowych oraz Budowania Marki Osobistej, jak również uczy wykorzystywania sztucznej inteligencji w praktyce.
  Od wielu lat pracuje zdalnie, ma dużo wolnego czasu, który spędza z rodziną oraz poświęcając się swojej pasji: fotografii.
  Artur jest charyzmatyczny, otwarty i zawsze gotowy Wam pomóc. Wyznaje zasadę, że najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci.